Online Alış Veriş Sitesi

Sepetim 0 ürün - 0.00€
  • Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2014 yılında Karacabey’de kurulan EVİDİZE evinizin kaba inşaatından bitimine kadar olan tüm sürecini veya tadilat projelerinizi 10  yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.Özellikle mutfak dolabı, banyo dolabı, portmanto , gardrop gibi ürünleri yurtdışı ve yurt içi  trendleri takip ederek kendi imalathanemizde üretmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!
Karacabey,Bursa  ve çevre ilçelerdeki mutfak dolabı,mutfak tezgahı, mutfak 3 d ara cam panel, banyo dolabı, portmanto, gardrop, komple ev tadilatı, asma tavan, alçı sıva, boya, badana  için bize 0224 676 22 29 numaralı telefondan ve web sitemiz www.evidize.com adresinden ulaşabilirsiniz

 
Evidize Group
Public group • 5,404 members
Join Group